У Дніпропетровській області ввели графіки погодинного відключення світла: де дивитись

У Дніпропетровській області ввели графіки погодинного відключення світла: де дивитись Мешканці Дніпропетровської області можуть дізнатися, коли в їх будинках вимикатимуть світло

Олег Більдін

З 4 листопада у Дніпропетровській області діють графіки погодинних відключень електроенергії. Світло вимикатимуть щодня за оновленим розкладом. Це потрібно, щоб зменшити навантаження на енергосистему, яку понівечив ворог. 

У графіках абонентів поділили на декілька груп, – пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА. 

Дізнатись свою групу та години відключень можна тут.

Такі обмеження необхідні, щоб підтримати сталу роботу енергосистеми України. А ще вони дають змогу енергетикам відновлювати пошкоджені загарбниками об’єкти.

У нашому регіоні триває “енергетична тривога”. Нам треба максимально скоротити споживання електрики. Особливо у години пікового навантаження: з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. У ці проміжки часу мешканців закликають не користуватися електроприладами. Серед таких: бойлери, пральні машини, мікрохвильовки, обігрівачі, кондиціонери.

Заощаджувати мають й підприємці. Бізнеси просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Графіки погодинних відключень діють також у Кіровоградській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Полтавській областях. А ще у столиці, на Київщині, Чернігівщині, Черкащині і Житомирщині.

У разі нових пошкоджень мереж можуть застосовувати й аварійні відключення.

Нагадаємо, раніше ми дізнавались в мешканців Дніпра, як вони заощаджують електроенергію.Також читайте, як довго залишатися на зв’язку у критичній ситуації.

 

Джерело

Новости Днепра