У Дніпрі зникло багато тварин: допоможіть знайти

У Дніпрі зникло багато тварин: допоможіть знайти Будьте уважні

Ярослав Жахалов

Ми відповідаємо за тих, кого приручили. Домашні вихованці часто поводяться, наче маленькі діти. Вони також можуть кудись втекти і загубитися. І наше завдання їх знайти.

У групі «База втрачених і знайдених свійських тварин» регулярно з’являються нові оголошення про зникнення тварин. Про це повідомляє  «Інформатор».

ЗНИКЛИ ТВАРИНИ

Допоможіть знайти домашню улюбленицю — руду кішку. Вона 24 жовтня вискочила з машини на заправці на трасі Павлоград — Дніпро і стрімголов побігла в кущі, шукали 2 години, так і не знайшли. Можливо хтось бачив або до когось прибилась зателефонуйте (050) 908-49-07.

Зникла мальтійська болонка на прізвисько «Хіна». Пропала з села Мар’ївка, Синельниківського району. Тому. хто знайде, обіцяють винагороду. Телефонуйте: (067) 177-52-86.

24 вересня пропала кішка, звати Ніка. смт. Слобожанське, район м’ясокомбінату. Ніка особлива дівчинка, яка в дитинстві перенесла операцію на лапці. Не кульгає, але коли сидить, лапка випирає трохи убік. Стерилізована. Інформацію повідомте за номером: (066) 863-34-18.

На житловому масиві Північний зник Кіт. Ім’я Бакс. Є шрам на правому вушку. Дуже грайливий та добрий. Якщо у когось є інформація щодо його місця знаходження, прохання повідомити за номером: (099) 645-50-99.

ЗНИКЛИ ГОСПОДАРІ

8 листопада знайшли собачку, дівчинку, в Обухівському заповіднику. Вік 2-3 роки. Була дуже змучена, худа, слабка. Схожа на південноафриканського Бурбуля. Зараз на перетримці, але скоро вона скоро закінчується, забирати її нікуди. Якщо подобається, набирайте: (067) 633-99-11.

Знайшли песика. Терміново шукають господаря, сидів на зупинці маленький пес, у нашийнику. Терміново телефонуйте: (096) 668-92-47.

Перемога-6, район 130-ї школи, вул. Маршала Судця. Дівчинка в коричневому з камінцями нашийнику. Дуже добра та ласкава. Господарі, відгукніться.

7 листопада у районі Озерки на вул. Княгині Ольги знайшли Той Тер’єра метіса. Хлопчик. Домашній. Телефонуйте: (066) 900-14-81.

Джерело

Новости Днепра