У Дніпрі з’явились нові артоб’єкти: кому вони присвячені та де знаходяться

У Дніпрі з'явились нові артоб'єкти: кому вони присвячені та де знаходяться Вони розташовані у Мистецькому провулку

Олена Бурцева

У суботу, 15 квітня, у Дніпрі у Мистецькому провулку відкрили три артоб’єкти. Вони присвячені відомим дніпровським митцям: письменниці Марко Вовчок, художниці Марії Котляревській та художнику Олегу Голосію. Авторка робіт дніпровська художниця Аліна Набока.

Всі три роботи виконані в різних техніках. Про це повідомляє Інформатор з місця події. 

“Молода дніпровська мисткиня Аліна Набока яка працює практично в усіх відомих техніках. Вона художниця-графік, вона мисткиня-живописець, і вона емальєрка.Тобто вона працює в цій надзвичайно рідкісній техніці.  Емаль це надзвичайно складна техніка, але як ви бачити ми зараз її не боїмось експонувати просто неба, оскільки Леонардо Да Вінчі називав цю техніку вічною. Вона не боїться вигоряння. Вона не боїться сирості, надмірної вологи, перепадів температури. Це саме той твір, який ми можемо не лише оптично сприймати, а й доторкнутися”, — зазначив мистецтвознавець Володимир Маліков. 

Організатори повідомили, що відкриття нових об’єктів покликано аби привернути увагу суспільства до цього місця та зберегти культурну спадщину Дніпра.   

У Дніпрі з'явились нові артоб'єкти У Дніпрі з’явились нові артоб’єкти Авторкою стала Аліна Набока Авторкою стала Аліна Набока Всі три роботи виконані в різних техніках Всі три роботи виконані в різних техніках Ця присвячена художнику Олегу Голосію Ця присвячена художнику Олегу Голосію Гарна Гарна Ця присвячена художниці Марії Котляревській Ця присвячена художниці Марії Котляревській А ця присвячена письменниці Марко Вовчок А ця присвячена письменниці Марко Вовчок Ближче Ближче

Нагадаємо, що у Дніпрі у парку Гагаріна встановили артоб’єкт у вигляді бронежилета. Раніше ми писали, що у Дніпрі відкрили 15 мініскульптуру. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі міні-скульптури з котиками об’єднали у туристичний маршрут.

Автор фото: Максим Якушев

Джерело

Новости Днепра