У Дніпрі затримали п’яного водія, який справляв потребу біля дитячого майданчика

полиция

У Дніпрі на вулиці Панікахи правоохоронці затримали п’яного водія Dacia Logan без прав, який справляв потребу на колеса машини біля дитячого майданчика. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на власні джерела.

Патрульний екіпаж вирушив на пошуки цього водія, оскільки одержав повідомлення, що чоловік порушив правила дорожнього руху. Коли правоохоронці знайшли водія 1978 року народження і попросили його пред’явити посвідчення водія, він заявив, що забув документи вдома.

Поліцейські помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння: порушення мови та запах спиртного. Він погодився пройти перевірку на «Драгери», але відмовився виконувати інструкції правоохоронців, відмовлявся розмовляти з поліцейськими та намагався піти.

На нього склали протокол за частиною 1 статті 130 та винесли постанову за частиною 1 статті 126 КУпАП. Коли правоохоронці намагалися встановити особу чоловіка, він справляв потребу на колеса автомобіля, стоячи на дитячому майданчику. Поліцейські зробили порушнику зауваження, але він його проігнорував.

Через порушення правил паркування авто евакуювали на спеціальний майданчик.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі чоловік знущався з доньки та колишньої дружини

Джерело

Новости Днепра