У Дніпрі за рік четверо дітей випали з вікна: як убезпечити свою дитину

Ребенок

З початку цього року на Дніпропетровщині 6 дітей випали з вікон, з них 4 – у Дніпрі. Остання трагедія з падінням з вікна у Шевченківському районі Дніпра забрала життя 3-річного малюка, дитина випала з 5 поверху. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОВА.

За даними ювенальної превенції ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області, нещасні випадки траплялися у Кривому Розі, Новомосковську та чотири у Дніпрі. Наймолодшому серед постраждалих не було й року, а найстаршому – 15 років.

«Батьки повинні пам’ятати, що лікарі не всесильні. Якраз перед Великоднем у Дніпрі трирічний хлопчик випав з п’ятого поверху. Бригада екстреної допомоги, яка прибула на виклик, констатувала смерть крихітки», – сказав директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Радій Шевченко.

Як убезпечити дитину від падіння з вікна:

  • Встановити на вікна відповідний захист: замки, фіксатори, блокіратори, обмежувачі;
  • Обмежити доступ до підвіконня та навчити грати подалі від вікон;
  • Не покладатися на москітні сітки, вони не запобігають падінню з вікна;
  • Слідкувати за дитиною.

Пам’ятайте, що максимально допитливі та ще не вміють розпізнавати небезпеку діти віком до п’яти років, а випасти з вікна малюк може якщо воно буде відкрито більш ніж на 12,5 см.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в одній зі шкіл Дніпра стався мовний скандал.

Джерело

Новости Днепра