У Дніпрі викрили мережу шахрайських сall-центрів

Центры

У Дніпрі правоохоронці зупинили роботу п’яти сall-центрів, у яких працювало 100 осіб, включаючи дітей та людей без громадянства. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на прес-службу Дніпропетровської обласної прокуратури.

В офісах знаходилися комп’ютери зі спеціальними програмами та клієнтською базою українських банків. Оператори сall-центру, дзвонили жертвам, називали себе співробітниками банків, впізнавали у них персональні дані та банківські реквізити, а потім переказували всі гроші з карток на рахунки підставних осіб.

Під час обшуків в офісах правоохоронці вилучили системні блоки, флешки ноутбуки, монітори, телефони, банківські картки, чорнові записи. У записах, зокрема, містився алгоритм, відповідно до якого «співробітники» мали спілкуватися із жертвами шахраїв. Наразі правоохоронці з’ясовують масштаби збитків та всіх, хто міг брати участь у злочинній схемі.

За інформацією джерел видання «Дніпро Оперативний», до організації злочинної схеми може мати відношення кримінальний авторитет Олександр Петровський, відомий як «Нарік».

Нагадаємо, що в кол-центрах, що належать кримінальному авторитету, почали масово використовувати переселенців, які часто згодні на будь-яку роботу.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області затримали водія з підробленими документами

Джерело

Новости Днепра