У Дніпрі в комунальних автобусах з’явилася можливість оплати смартфоном

оплата телефоном

У комунальних автобусах Дніпра повісили QR-коди для зручної оплати за проїзд. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на КП «Дніпровський електротранспорт».

Раніше така функція була тільки в електротранспорті. Але тепер зручним способом розрахуватися можна через застосунок на смарфтоні в комунальних автобусних маршрутах №101К, №32К, №75К і №109К. Вартість проїзду становить 15 гривень. 

оплата телефоном

Таке нововведення радує не тільки пасажирів, а й водіїв. За їхніми словами тепер не потрібно відволікатися від водіння. Люди показують при вході електронний квиток.

«Тим паче ми можемо простежити, хто справді оплатив проїзд, а хто просто відсканував і не оплатив. Система все фіксує, і я зможу побачити, що пасажир за проїзд не оплатив», — каже водій Олександр. 

Для оплати пасажири повинні будуть встановити додатки ПриватБанку

«Така ініціатива була реалізована саме за технічної допомоги від ПриватБанку. Вони допомогли реалізувати QR-код, який ми розмістили в автобусах, також вони внесли коригування в додаток «Приват24». Оплатити проїзд можна карткою будь-якого банку, додавши її у вищевказаний додаток. Таким чином це стане зручніше для тих пасажирів, які не користуються, наприклад, картками «Привату», — додав провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Микита Керенцев.

 

Джерело

Новости Днепра