У Дніпрі в центрі міста з’явився арт-об’єкт присвячений трагедії на ж/м Перемога

У Дніпрі в центрі міста з’явився арт-об’єкт присвячений трагедії на ж/м Перемога Нагадування про воєнні злочини ворога

Інформатор Дніпро

14 січня у Дніпрі російська ракета влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Внаслідок удару підтверджено 46 загиблих. Ця трагедія залишила відбиток у пам’яті українців та знайшла відображення у творчості.  

У центрі Дніпра з’явилось зображення присвячене загиблим від російської ракети на Перемозі, — повідомляє Інформатор. 

На стіні мобільного укриття навпроти ЦУМу арт-об’єкт нагадує про трагедію, що сталася 14 січня. Автор зображує зруйнований будинок, над яким постає червона людина з крилами — символ загиблих. На грудях у людини трагічна дата, яка залишиться у пам’яті громадян з нагадуванням про воєнні злочини окупантів. 

Арт-об’єкт нагадує про трагедію, що сталася 14 січня Арт-об’єкт нагадує про трагедію, що сталася 14 січня Зруйнований будинок, над яким постає червона людина з крилами Зруйнований будинок, над яким постає червона людина з крилами Не пробачимо Не пробачимо На укритті в центрі міста На укритті в центрі міста У променях сонця У променях сонця росія - держава-терорист росія — держава-терорист

Раніше Інформатор писав про ілюстрації українських художників у пам’ять про трагедію в Дніпрі. Також ви можете прочитати про стан постраждалих у цій трагедії. 

Анастасія Озерська

Фото: Денис Чубченко

Джерело

Новости Днепра