У Дніпрі та області підтопило будинки: рятувальники відкачували воду

У Дніпрі та області підтопило будинки: рятувальники відкачували воду Дякуємо співробітникам ДСНС за роботу

Олег Більдін

15 квітня у Дніпропетровській області спостерігалось часткове затоплення прируслових територій у низці прирічкових пунктів. Так, у Дніпрі підтопило подвір’я приватного домоволодіння на вулиці Перевіз Амур-Нижньодніпровського району. Рівень води становив близько 30 сантиметрів.

На місце приїхали рятувальники. Вони відкачали воду мотопомпою. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДСНС.

У Новокодацькому районі, на вулиці Набережній, підтопило 3 приватних домоволодіння. Рівень води сягав 50 сантиметрів.

У селищі Обухівка Дніпровського району, на вулиці Кленовій, підтопило чотири приватних домоволодіння, а також базу відпочинку “Дача Горця”, де рівень води складав від 15 до 30 сантиметрів.

У селищі Курилівка Петриківської селищної територіальної громади підтопило три садових товариства. Надзвичайники встановили, що переважна кількість підтоплених будівель – це дачні будинки, з яких у нічний час люди виїжджають. Будинки, у яких люди мешкають постійно, не затопило. 

Станом на 20:22 15 квітня гідрологічна ситуація була контрольованою. Вода впала на 30 сантиметрів від найбільшого рівня.

Оновлено. 

Стан на 10:00 16 квітня наведений нижче.

Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район, вулиця Перевіз

Підтоплено приватне домоволодіння на площі 60 квадратних метрів та 1 будинок. Підрозділом ДСНС відкачано 432 кубічних метрів води.

Дніпро, Новокодацький, район вулиця Набережна:

Підтоплення території трьох приватних домоволодінь (площа 2800 квадратних метрів, спостерігається збільшення рівня води).

Дніпровський район, Обухівська селищна територіальна громада селище міського типу Обухівка:

— вулиця Кленова, підтоплено територію чотирьох приватних домоволодінь на площі 4600 квадратних метрів;
— на вулиці Прибережна, навпроти будинку 249, підтоплено проїжджу частину на площі 45 квадратних метрів;
— вулиця Орільська, підтоплено територію бази відпочинку на площі 600 квадратних метрів;
— провулок Глухий, підтоплено територію приватного домоволодіння на площі 650 квадратних метрів.

4. Дніпровський район, Петриківська селищна територіальна громада, селище міського типу Курилівка: 
— садівниче товариство «Берізка», підтоплено 20 приватних домоволодінь та 32 будинки, орієнтовна площа підтоплення – 2 га;
— садівниче товариство «Восход», підтоплено 79 приватних домоволодінь та 67 будинків, 2 автомобілі, орієнтовна площа – 7 га;
— садівниче товариство «Веселка», підтоплено 10 приватних домоволодінь та 8 будинків, орієнтовна площа – 1 га (спостерігається зниження рівня води);
— садівниче товариство «Прогрес-Нижні», підтоплено 41 приватне домоволодіння та 40 садових будинків орієнтовно площа підтоплення – 5 га.

Всього затоплено 148 будинків та території 160 приватних домоволодінь.

15 квітня у Дніпропетровській області спостерігалось часткове затоплення прируслових територій у низці прирічкових пунктів 15 квітня у Дніпропетровській області спостерігалось часткове затоплення прируслових територій у низці прирічкових пунктів Сюди викликали рятувальників Сюди викликали рятувальників Наслідки затоплення Наслідки затоплення Станом на 10:00 16 квітня затоплено 148 будинків та території 160 приватних домоволодінь. Станом на 10:00 16 квітня затоплено 148 будинків та території 160 приватних домоволодінь. Для моніторингу та координації дій задіяли мобільні оперативні групи ДСНС Для моніторингу та координації дій задіяли мобільні оперативні групи ДСНС Дякуємо за вашу роботу Дякуємо за вашу роботу

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі піднявся рівень води. Також читайте, що в Дніпрі та області встановили третій рівень небезпеки через затоплення. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області водій на Skoda вилетів з траси у річку та потонув.

Джерело

Новости Днепра