У Дніпрі стартував опалювальний сезон: чи тепло в домівках містян

Трубы

Минулого тижня у Дніпрі розпочався опалювальний сезон. Напередодні був проведений значний об’єм роботи, аби в квартирах містян, незважаючи на складний час, було тепло та затишно. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу міськради Дніпра. 

Так, наприклад на вулиці Усенка, 5 КП «Жилсервіс-14» замінило труби опалення у підвалі, а також мережі каналізації та водопостачання. У рамках ремонтних робіт на кожному стояку замінили клапани. 

«Теплоносій подано і на цей житловий будинок. Тут був виконаний ремонт системи опалення. І як можемо пересвідчитися, у будинку зараз тепло. Ми постійно у контакті з мешканцями. При виникненні аварійних ситуацій люди можуть звертатися до КП «Жилсервіс-14» за телефоном 095 56 77 100», — розповів головний інженер КП «Жилсервіс-14» Тофік Мансіров. 

Систему опалення відремонтували і в житловому будинку ОСББ на вулиці Янтарній, 81, корпус 3. Ремонтні роботи виконувалися за муніципальною програмою співфінансування. У підвалі будинку замінили 45 м труб. 
Проєкт коштував 200 тис. грн, з них 25 % сплатили мешканці, решту — міський бюджет (150 тис. грн). 

«Можуть виникати такі ситуації, коли у систему разом з водою потрапляє повітря, що може бути причиною холодних стояків у деяких квартирах. На це потрібен час. Ця проблема одразу зникає, коли подається теплоносій з вищою температурою, тобто коли на вулиці вже значно прохолодніше. Головне, що подали тепло», — розповіла голова згаданого будинку ОСББ Валентина Башкова.

Мешканець багатоповерхівки Геннадій розповів, що зараз у багатоповерхівці досить тепло.

«Тепло подали нам десь чотири дні тому. Батареї не супергарячі, але для нинішньої погоди в самий раз. З теплом в оселі одразу комфортніше й затишніше», — зазначив він. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі відновлювали автобусні перевезення після удару по АТП. 

Джерело

Новости Днепра