У Дніпрі планують тимчасово звузити проїзну частину та тротуар на проспекті Героїв. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» з посиланням на документ розпорядження міського голови, який опублікували на сайті міськради.
Згідно з документом, 21 жовтня на проспекті Героїв, в районі будинку №3, ТОВ «УКРТЕХІНДУКЦІЯ» планує виконувати роботи з монтажу стовпа телекомунікаційної мережі.
До початку робіт ТОВ зобов’язане розробити та погодити з патрульною поліцією тимчасову схему руху транспорту та заходи з безпеки дорожнього руху. Також компанія має встановити огорожу по периметру зони робіт, тимчасові дорожні знаки та забезпечити безпечний рух пішоходів.
Після завершення монтажу стовпа, «УКРТЕХІНДУКЦІЯ» повинна демонтувати огорожу та знаки, відновити порушене покриття проїзної частини і тротуару, а також провести благоустрій прилеглої території.
Водіїв та пішоходів закликають бути уважними та дотримуватись правил дорожнього руху в районі виконання робіт.
Раніше ми писали, що водії Дніпра знову можуть скористатися низкою важливих послуг Сервісних центрів МВС у мобільному застосунку «Дія».
Також ми повідомляли, на Дніпропетровщині викрили злочинне угруповання, учасники якого займалися вирощуванням наркотичних рослин з метою збуту.