У Дніпрі на Набережній Заводській зіштовхнулись Lexus та Renault

У Дніпрі на Набережній Заводській зіштовхнулись Lexus та Renault У Дніпрі сталася ДТП

Олексій Александров

У вівторок, 22 листопада, близько 09:00 на житловому масиві Покровський сталася ДТП за участю двох автівок — Lexus та Renault. На місці аварії працюють правоохоронці. Рух не ускладнений.

Про це повідомляє Інформатор із місця події.

За попередньою інформацією від водія Lexus, він їхав у напрямку центру в центральній смузі. Водночас Renault рухався Набережною Заводською у правій смузі. Водій Lexus почав перестроюватися, але у нього не спрацювали гальма. І Lexus врізався у Renault, який їхав попереду. Зайняті центральна та права смуги.

На місці аварії працюють поліцейські. Ніхто з водіїв не постраждав.

ДТП на Набережній Заводській ДТП на Набережній Заводській Зіштовхнулись Lexus та Renault Зіштовхнулись Lexus та Renault Ніхто з водіїв не постраждав Ніхто з водіїв не постраждав Lexus врізався у Renault Lexus врізався у Renault Зайняті центральна та права смуги Зайняті центральна та права смуги Розбитий легковик Розбитий легковик На місці аварії працюють поліцейські На місці аварії працюють поліцейські Рух ускладнено Рух ускладнено На дорозі уламки автомобілів На дорозі уламки автомобілів Будь обережні на дорозі Будь обережні на дорозі Автівка зачепила паркан Автівка зачепила паркан Аварія сталася близько 9 ранку Аварія сталася близько 9 ранку

Раніше ми показували, як чоловік, який перебігав дорогу ледь не потрапив під колеса. Також ми писали, що в Дніпрі зіштовхнулися автобус №38 та ВАЗ.

Фото: Максим Якушев

Джерело

Новости Днепра