У Дніпрі на Янтарній зіштовхнулися Jeep, Nissan та вантажівка Man: відео моменту ДТП

У Дніпрі на Янтарній зіштовхнулися Jeep, Nissan та вантажівка Man: відео моменту ДТП Потрійна ДТП на лівому березі Дніпра

Інформатор Дніпро

У п’ятницю, 11 листопада, на перехресті вулиць Байкальської та Янтарної сталася ДТП за участю трьох автомобілів. Зіткнулися вантажівка Man, а також Nissan та Jeep. На місці аварії працює поліція. Рух на ділянці ускладнений.

Про це повідомляє Інформатор з місця події. 

За попередньою інформацією від патрульних, аварія сталася близько 9:55. Автомобіль Jeep виїжджав з кільця на Янтарній та не надав перевагу у русі. В цей момент Nissan їхав по Байкальській. Водій не встиг зреагував і сталося зіткнення. Nissan по інерції врізався у вантажівку.

Зараз на місці аварії працює поліція. На щастя обійшлося без постраждалих. Рух на дорозі ускладнений. Враховуйте цю інформацію при плануванні свого маршруту. 

Відео моменту аварії зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра.

  Потрійна ДТП на перехресті Янтарної та Байкальської Потрійна ДТП на перехресті Янтарної та Байкальської Зіткнулися Man, Nissan та Jeep Зіткнулися Man, Nissan та Jeep Обійшлося без постраждалих Обійшлося без постраждалих Рух ускладнено Рух ускладнено Аварія сталася близько 9:55 Аварія сталася близько 9:55 Водій Jeep не надав перевагу Nissan Водій Jeep не надав перевагу Nissan  На місці працюють патрульні На місці працюють патрульні Jeep вже відтягнули з дороги Jeep вже відтягнули з дороги Потрійна ДТП Потрійна ДТП

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Донецькому Шосе Mitsubishi зіштовхнувся з Renault і перекинувся. Відео моменту цієї аварії – тут. Окрім того, на Набережній Перемоги зіткнулися Kia та Hyundai. Повідомляли ми і про те, що на Барикадній водій Mercedes намагався задавити двох чоловіків.

Олексій Александров

Фото: Денис Чубченко

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело

Новости Днепра