У Дніпрі на Антоновича зіштовхнулися Citroen, BMW та Daewoo: постраждали дві дитини

У Дніпрі на Антоновича зіштовхнулися Citroen, BMW та Daewoo: постраждали дві дитини У Дніпрі сталася аварія на Антоновича

Софія Скорик

У суботу, 19 листопада, у Дніпрі на вулиці Антоновича сталася ДТП. Тут зіштовхнулися Citroen, BMW та Daewoo. Постраждали дві дитини.

Аварія сталася близько 13:00. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

За попередньою інформацією від патрульних, водій Citroen рухався у напрямку Степана Бандери та не надав перевагу у русі Daewoo. В наслідок зіткнення автівки зачепили BMW. У результаті аварії постраждали дві дитини, які знаходилися в салоні Daewoo.

До уваги водіїв! Наразі зайнята крайня смуга у напрямку вулиці Робочої. Враховуйте це при плануванні поїздок містом.

 

Читайте також, що у Дніпрі на Каштановій зіштовхнулися Hyundai та Renault. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі зіштовхнулися автобус і легковик. Ми показували й момент аварії на Кайдацькому мосту, де Renault перекинувся разом із причепом.

У суботу, 19 листопада, у Дніпрі на вулиці Антоновича сталася ДТП У суботу, 19 листопада, у Дніпрі на вулиці Антоновича сталася ДТП Тут зіштовхнулися Citroen, BMW та Daewoo Тут зіштовхнулися Citroen, BMW та Daewoo Постраждали дві дитини Постраждали дві дитини Аварія сталася близько 13:00 Аварія сталася близько 13:00 Про це повідомляє Інформатор з місця події Про це повідомляє Інформатор з місця події За попередньою інформацією від патрульних, водій Citroen рухався у напрямку Степана Бандери та не надав перевагу у русі Daewoo За попередньою інформацією від патрульних, водій Citroen рухався у напрямку Степана Бандери та не надав перевагу у русі Daewoo В наслідок зіткнення автівки зачепили BMW В наслідок зіткнення автівки зачепили BMW У результаті аварії постраждали дві дитини, які знаходилися в салоні Daewoo У результаті аварії постраждали дві дитини, які знаходилися в салоні Daewoo Наразі зайнята крайня смуга у напрямку вулиці Робочої Наразі зайнята крайня смуга у напрямку вулиці Робочої

Фото: Дмитро Федоров

Джерело

Новости Днепра