У Дніпрі можна записатись до 3-ої штурмової бригади: де та які вимоги

У Дніпрі можна записатись до 3-ої штурмової бригади: де та які вимоги Боєць Геннадій Поляков розповів про вимоги до тих, хто хоче служити у 3-ій окремій штурмовій бригаді

Олег Більдін

3-тя окрема штурмова бригада сформувалась на початку повномасштабного вторгнення. В основу її складу увійшли підрозділи ССО “Азов Київ”, ССО “Азов Харків”, ТрО “Азов” Дніпро. За час повномасштабної війни її бійці брали участь в обороні Київської області, проводили штурмові рейди на Запорізькому напрямку, а у березні 2022 року здійснили операцію з авіапрориву блокади Маріуполя. Зараз бригада працює на Бахмутському напрямку.

Рекрут-центр 3-ої штурмової бригади з’явився й у Дніпрі. Він знаходиться на вулиці Левка Лук’яненка, 43А (колишня вулиця Жуковського). До нього запрошують усіх, хто хоче боронити державу. Боєць 1-го мехбату 3-ої окремої штурмової бригади і рекрутер Геннадій Поляков дав інтерв’ю радіостанції Informator FM. Інформатор публікує його фрагменти у вигляді питань та відповідей.

 

Чому рекрут-центр підрозділу відкрився у Дніпрі?

По-перше, Дніпро ще з 2014 року став форпостом і одним з міст, яке дало найбільшу кількість добровольців, які стали на захист батьківщини. По-друге, за час повномасштабного вторгнення саме в Дніпрі був створений тоді 98-ий батальон ТрО “Азов” Дніпро, який з часом увійшов до складу 3-ої штурмової бригади. Зараз бійці якраз виконують бойові завдання. Дуже багато хлопців саме з Дніпра, з Дніпропетровщини. Напевно тому цей рекрутинговий центр був створений саме в нашому місті.

Хто може приєднатись?

Це має бути повнолітня людина. Є певні вимоги за станом здоров’я, людина має бути придатною до несення військової служби.

Чи обов’язково мати військовий досвід?

Військовий досвід, звичайно, бажаний, але не обов’язковий. Тобто людина без військового досвіду може прийти до нас, стати до лав. Напевно родзинкою нашого підрозділу є якісна фахова підготовка, тому що з рекрутами працюють фахові інструктори, які навчають за стандартами NATO, мають бойовий досвід і підготують хлопців до виконання бойових завдань. Головне – бажання, мотивація. І далі все буде.

Що брати з собою?

З собою треба взяти паспорт, ідентифікаційний код, документ про освіту, медичну довідку про відсутність захворювань на гепатит чи ВІЛ і медичну довідку про стан здоров’я. Великою мірою це всі документи. Попереду чекатиме медична комісія і всі процедурні моменти, які необхідні для того, щоб бути зарахованим до лав ЗСУ.

Які вимоги до фізичної підготовки?

Це має бути фізично підготовлена людина. Ми не говоримо, що це мають бути професійні спортсмени чи люди, які фахово готувались до несення військової служби, тому що за час підготовки боєць отримає необхідні фізичні кондиції для того, щоб якісно виконувати поставлені перед ним завдання. Але тест на фізичну підготовку присутній. Він не абиякий складний, але його необхідно буде здати.

Які треба мати моральні якості?

Напевно багато хто чув про «Азовський рух». Сама назва “Азов” стала вже легендарною в цій війні. Тому люди мають бути вмотивовані, ідейні, вони повинні розуміти, заради кого та чого вони йдуть на війну. 

Чи можна до вас перевестись?

Можна перевестись з будь-якого підрозділу ЗСУ. Є процедурні моменти, треба звернутись до нашого рекрутингового центру й отримати всю необхідну інформацію.

Вишкіл від 3-ої ОШБр

Також 3-тя ОШБр проведе 25 квітня вишкіл. Захід відбудеться в рамках відкриття рекрутингового центру у Дніпрі. На тренінгу ви зможете здобути й вдосконалити знання з тактичної медицини, тактики переміщення та вогневої підготовки.

Де: центр 3-ої ОШБр, вулиця Левка Лук’яненка, 43а (колишня вулиця Жуковського);

Коли: 25 квітня, 9:00;

Запис: https://forms.gle/kK4aCsn4nXnU23Mo7 (в разі надання неповної інформації в анкеті особа не допускається до участі в тренінгу);

Ціна: безкоштовно. Кількість місць обмежена.

Нагадаємо, раніше ми писали про атмосферу війни очима 98-го батальйону ТрО “Азов”. Також читайте, що штурмову роту в бригаді “Лють” очолив Владислав Надточий з Дніпропетровської області. Повідомляв Інформатор й про те, як у Дніпрі та області записатися до “Гвардії наступу”. 

Джерело

Новости Днепра