У Дніпрі майбутній правоохоронець урятував молодика від самогубства

Курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Євген Кафаров урятував молодика від самогубства. Інцидент стався нещодавно у Дніпрі.

 

IMG_20210424_102535_043

Про це повідомляє пресслужба університету.
Євген Кафаров навчається на 3 курсі факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Того вечора юнак повертався додому трамваєм. Не доїхавши до зупинки, вагон раптово зупинився.

 

IMG_20220803_141801_809
-Я зрозумів, що попереду якась перешкода. Коли визирнув та побачив людину, яка лежить прямо посеред трамвайних колій, на мить подумав, що її вже збито. Та на щастя, трамвай вчасно зупинився», – розповідає курсант.
Євген відразу кинувся до хлопця, якому на вигляд було не більше 25-ти: відтягнув його подалі від колій та почав з’ясовувати, що сталося. Юнак розповів, що вирішив покінчити життя самогубством через особисті причини.
-Що саме спонукало його до такого вчинку, хлопець не сказав. Та враховуючи, що спочатку він взагалі проявляв агресію, через якийсь час вдалося налагодити з ним мінімальний контакт. Він зазначив, що переїхав сюди з Добропілля, Донецької області. Та коли я запитував, чому той зважився на самогубство, юнак лише починав плакати, — зазначив курсант.

 

IMG_20221108_184150_078

 
Курсант ДДУВС викликав поліцейських, та, дочекавшись їхнього прибуття на місце події, пояснив усі обставини.
-На практиці вже неодноразово потрапляв у такі стресові ситуації, тому в цілому не розгубився, – зауважує Євген Кафаров. – Добре розумію, що ні в якому разі не можна залишати людину у такому стані, адже ситуація не з простих. Залишив би його на цій зупинці, він міг би кинутися під наступний трамвай.

Джерело

Новости Днепра