У Дніпрі лікарі розповіли про стан постраждалих від ракетного удару

сгорела машина

Лікарі Дніпра надали допомогу 13 людям, пораненим під час ракетного удару по Дніпру 26 листопада. Про стан постраждалих розповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОВА Тетяна Квітницька, повідомляє «Дніпро Оперативний».

За її словами, безпосередньо на місце події допомога була надана чоловікові та жінці, яких посікло осколками. Ще 4 людей було госпіталізовано, серед них одна жінка у дуже тяжкому стані. 77-річна пенсіонерка отримала тяжке отруєння продуктами горіння під час пожежі у її будинку. У лікарні їй надають кисневу терапію.

Також у стаціонарі знаходиться 17-річний підліток. Хлопець отримав струс мозку та різані рани обличчя, тулуба та кінцівок. Його стан медики оцінюють як середної тяжкості.

Ще двоє людей — чоловік і жінка — також у лікарні у стані середньої тяжкості. У них численні порізи, мінно-вибухове поранення, струс головного мозку, акубаротравма (контузія) та різні колото-різані рани.

7 осіб отримали медичну допомогу та були відпущені додому. У них у більшості випадків акубаротравми, струси мозку та порізи. За їхнім станом спостерігатимуть сімейні лікарі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що відбувається зараз у Дніпрі на місці ракетного удару.

Джерело

Новости Днепра