У Дніпрі комунальники чистять водогін: ситуація на ранок 16 квітня

Вода

Сьогодні, 16 квітні, станом на 10:00 комунальне господарство Дніпра працює стабільно і забезпечує об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади та містян всіма комунальними послугами. Знеструмлення чи аварійні ситуації на підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях відсутні. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на міськраду.

Комунальники уже працюють за заявками містян на очищенні засмічень на мережах водовідведення, а також проводять роботи на пошкодженнях мереж водопостачання. Ці роботи аварійні бригади проводять без відключень водопостачання для населення. Нагадаємо, бригади КП «Дніпроводоканал» оперативно працюють за заявками містян, що надходять до «Контакт центру» Дніпровської мерії.

У разі необхідності всі служби міста готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі на Донецькому шосе спалахнуло авто

Джерело

Новости Днепра