У Дніпрі капітально ремонтують трамваї та тролейбуси

ремонт трамвая

У Дніпрі дають нове життя трамваям та тролейбусам. Капітальний ремонт рухомого складу відбувається на базі вагоноремонтних майстерень підприємства. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» з посиланням на КП «Дніпровський електротранспорт».

Нині на ремонті кілька вагонів та тролейбус.

ремонт трамвая

За словами заступника начальника спеціалізованої вагоноремонтної майстерні КП «Дніпровський електротранспорт» Сергія Гужви, всього з початку року відремонтували 23 трамвайні вагони та 2 тролейбуси.

«Ремонтуємо, замінюємо все з терміном придатності, що закінчується. В даний час на завершальному етапі — капітальний ремонт спеціального вагона, призначеного для обслуговування, технічного огляду та ремонту колій. Тобто він пристосований для перевезення обладнання, персоналу. Також на капітальному ремонті вагон «Татра Т6А5». Замінили низову частину. Близько 4-5 місяців вагон на ремонті. Такі капітальні роботи із заміною низової частини на базі наших ремонтних майстерень проводилися вперше. Ще на капремонті зараз тролейбус виробництва ПМЗ із заміною обшивки кузова, салону. До кінця року він уже поїде на маршрут», — сказав Сергій Гужва.

сидения трамвая

Водночас начальник цеху Олег Кудрявцев розповідає:

«Ремонт вагона розпочали з рами, обшивки кузова, замінили електропроводку, колеса тощо. Також у салоні повністю замінили покриття, обшивку панелей, стелі, сидіння, пофарбували перила. Ще буде скління та фарбування у колір бренду».

За словами майстра Анатолія Агальцова, тролейбус, який нині на ремонті, вже скоро буде на маршруті.

«Тут замінили панелі, стелю, підлогу, перила, електропроводку. Буде ще шпаклівка, скління та фарбування. Машина виглядатиме зовсім новою! – додав Анатолій Агальцов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі трамвай №19 змінить рух на три дні.

Джерело

Новости Днепра