У Дніпрі до Дня Гідності та Свободи діти збирали кошти для українських війскових

ЗСУ

У День Гідності та Свободи діти Дніпра обʼєднались, щоб допомогти захисникам України. На базі міського Палацу дітей та юнацтва сьогодні організували ярмарок. Діти продавали вироби, зроблені власноруч, аби зібрати і передати кошти на потреби українських захисників. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу міськради Дніпра.

“В кінці заходу ми підрахуємо кошти і в залежності від суми визначимось, на що саме витратимо гроші. Бо від наших військових є запити на різні потреби на невеличкі суми або ж на коштовні речі. Тож все залежатиме від того, скільки нам вдасться зібрати. Але ми сподіваємось, що зберемо якомога більшу суму. Крім ярмарка, ми влаштували перший за довгий час невеликий концерт, де теж виступатимуть наші діти. На нього ми зібрали кращі номери з різних закладів позашкілля, і проводимо його у будівлі, яка має укриття. Загалом додам, що ці діти, які живуть в умовах війни, свідомі, сильні. Вони виготовляють обереги для наших захисників, вони присвячують творчі номери їм же і роблять все, аби допомогти наблизити перемогу”, — зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла. 

Директорка КПЗ “Міський палац дітей та юнацтва” зазначила, що такі заходи – вкрай важливі, адже виховують в дітях справжніх патріотів.

“Наша мета — виховувати справжніх та щирих українців, і ці всі заходи є фундаментом для національно-патріотичного виховання”, — повідомила вона.

Центр позашкільної роботи №1 для ярмарку підготував різноманітні поробки та обереги, зокрема ляльки-мотанки, ялинкові іграшки та багато різних аксесуарів. 

“В нас є також корисні речі, які не тільки знадобляться для радощів, а й в повсякденному житі. Все виготовляли ми разом з дітками, аби сьогодні допомогти армії. Загалом скажу, що подібні заходи — це, в першу чергу, поширення українізації серед молоді. Бо наша країна має дуже багату спадщину та традиції, тож це надто важливо задля популяризації української культури. А сьогодні ще й для допомоги нашим захисникам”, — зазначила Олена Вакула. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі протидіють домашньому насильству.

Джерело

Новости Днепра