У Дніпрі чоловік ліг на колію перед трамваєм

У Дніпрі чоловік ліг на колію перед трамваєм Курсант врятував людину

Ярослав Жахалов

У Дніпрі курсант ДДУВС Євген Кафаров їхав у трамваї, який раптово зупинився. Виявилося, що перед ним на колії лежав чоловік. Курсант одразу побіг до нього. Спочатку здавалося, що чоловіка збили, але виявилося, що трамвай вчасно зупинився.

Євген відтягнув молодика з колії. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДДУВС.

На вигляд чоловікові було приблизно 25 років. Чому він вирішив покінчити життя самогубством точно не відомо.

«Що саме спонукало його до такого вчинку, хлопець не сказав. Та враховуючи, що спочатку він взагалі проявляв агресію, через якийсь час вдалося налагодити з ним мінімальний контакт. Він зазначив, що переїхав сюди з Добропілля, Донецької області. Та коли я запитував, чому той зважився на самогубство, юнак лише починав плакати», — розповів Євген Кафаров. 

Курсант ДДУВС викликав поліцейських, та, дочекавшись їхнього прибуття на місце події, пояснив усі обставини.

«На практиці вже неодноразово потрапляв у такі стресові ситуації, тому в цілому не розгубився, – зауважує Євген Кафаров. – Добре розумію, що ні в якому разі не можна залишати людину у такому стані, адже ситуація не з простих. Залишив би його на цій зупинці, він міг би кинутися під наступний трамвай». 

Курсант врятував чоловіка Курсант врятував чоловіка Хлопця відзначать нагородою Хлопця відзначать нагородою

Раніше ми казали, що у Дніпрі трамвай №9 переїхав чоловіка, він загинув. Також повідомляли, що у Дніпрі на трамвайній колії знайшли частини тіла.

Джерело

Новости Днепра