У Дніпрі безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ: коли і де саме

У Дніпрі безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ: коли і де саме Перевірити своє здоров'я можна буде у ТЦ "МОСТ-сіті"

Інформатор Дніпро

У четвер, 1 грудня, в світі день боротьби з захворюванням на ВІЛ. У Дніпрі можна буде безкоштовно здати тест і отримати результат вже за 15 хвилин. Перевірити своє здоров’я можна буде у ТЦ «МОСТ-сіті». 

Аби привернути увагу до проблеми Всесвітня організація охорони здоров’я ще з 1987 року проводить день присвячений боротьбі з ВІЛ, — пише Інформатор із посиланням на канал «Відкритий». 

За словами організаторів цьогорічна акція називається «Захищені». Триватиме вона з 11.00 до 14.00, тож у ці години усі бажаючі мають змогу здати тест в умовах повної конфіденційності. 

Дніпропетровська область, на жаль, є одним з лідерів по розповсюдженості захворювання в Україні. Тож перевірка свого здоров’я не буде зайвою.

«Пацієнти мають можливість отримати препарати від 3 до 6 місяців. На цей термін, таким чином, вони не змушені відвідувати лікувальний заклад і вони ведуть своє звичайне життя», — зазначила Марія Гудва — медичний директорка КП «Дніпропетровський обласний медичний центр соціально значущих хвороб»

 

Раніше ми писали, що лікарі у Дніпрі провели унікальну операцію під час блекауту. Також ми розповідали, що медики врятували життя хлопця з дуже важкими пораненнями.

Джерело

Новости Днепра