У парку «Юнацький» Інгулецького району висадили аж тисячу саджанців троянд. Вони приїхали до Кривого Рогу з Одещини. Саме там, у селі Трояндове, їх вирощує Ольга Чеботарьова. Її чоловік захищає Україну в лавах ЗСУ, а жінка з добрим серцем тим часом дарує ці чудові квіти іншим містам. Свої подарунки одеситка називає «трояндами Перемоги».
Село Трояндове, розташоване за 20 хвилин їзди від Одеси, — справжня фабрика з виробництва цих квітів. Майже біля кожної хати тут можна побачити квіти, ними засаджені городи та навіть невеликі поля. Як і багато місцевих, пані Ольга вирощує троянди на продаж. Вона орендує 8 земельних ділянок, де ростуть понад 100 тисяч квітів неймовірної краси.
Уже 10 років — це сімейна справа родини Чеботарьових. Але зараз чоловік Ольги, Геннадій, звільняє рідну землю від російської навали, тож квітами вона опікується самотужки. Коли наші воїни дали першу відсіч ворогу на Київщині, жінка вирішила подарувати звільненим містам саджанці – «троянди перемоги». Згодом квіти отримали Сумщина, Харків, героїчний Миколаїв та незламний Херсон. Тепер вишуканий дарунок отримав і наш Кривий Ріг.
«Розумієте, я ніби віддячую Всесвіту в такий спосіб за те, що мій коханий живий. Я вірю, що це працює, – каже пані Ольга. — Коли я тільки розпочинала, було сортів 20-30, а зараз 100 тисяч троянд та 500 сортів. Гіннес, Ред Дізайр, Міс Піггі, Фокус-покус, Аспірин, Малібу, Чіппендейл, Чері бренді, Оушен Сонг та Дольче Віта – назви такі ж неймовірні, як і самі троянди. Найпопулярніші були у цьому сезоні сорти Коко Локо та Амнезія, троянди пастельних тонів, схожі на штучні. Є квіти з розплідників Великобританії, США, Франції, Німеччини, Італії тощо. Є й наш український сорт».
Сподіваємось, що тисячі висаджених саджанців пані Ольги наступного року розквітнуть на радість українцям, а її чоловік повернеться додому неушкодженим, із Перемогою. Як і решта наших оборонців. Хай квітне сад і Україна!
Джерела — Укрінформ, Інгулецький райвиконком.