Терміново: мешканців Дніпра та області закликали зменшити споживання електроенергії

Терміново: мешканців Дніпра та області закликали зменшити споживання електроенергії Складна енергетична ситуація в регіоні

Стас Руденко

Енергетики Дніпропетровської області звернулися до мешканців регіону. Жителів Дніпра та області закликали зменшити споживання електроенергії. Система наразі не витримує навантаження.

Економія дозволить зберегти функціонування системи в межах існуючої потужності й надалі продовжувати заживлювати інших жителів міста та області. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

«Покалічена та пошкоджена ворогом енергетична система країни не витримує навантаження, її можливості наразі вкрай обмежені. Постачання електроенергії в містах відбувається за обмеженими лімітами. Тож усіх, хто зараз зі світлом, електропостачальники області наполегливо просять споживати електроенергію за життєво необхідним мінімумом.

Від вашого відповідального ставлення залежить живлення мешканців усього міста. У ці пікові години критично необхідно знизити споживання електроенергії, інакше — енергосистема не витримає, і можливе масове відключення. Будь ласка, не перевантажуйте систему зайвими витратами електроенергії, знизьте користування до мінімуму», — зазначили енергетики.

Раніше ми також писали, що зарядити пристрої, зловити зв’язок і зігрітися можна у відділеннях поліці Дніпра. Окрім того, у Новомосковську вуличне освітлення залишать лише на трьох вулицях. Повідомляли ми і про те, що робити, якщо зник мобільний зв’язок.

Джерело

Новости Днепра