Спортсмен із Дніпра виборов чотири медалі на змаганнях у Литві

Спортсмен із Дніпра виборов чотири медалі на змаганнях у Литві Спортсмен із Дніпра привіз 4 медалі зі змагань

Софія Скорик

У Литві відбувся відкритий чемпіонат з плавання категорії “Masters”. У ньому взяв участь спортсмен із Дніпра Сергій Тремполець. На ньому чоловік виборов два перших місця.

А також Сергій привіз із собою 2 срібні медалі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію чоловіка.

Підсумок змагань:

• 100 в/с — 2 місце;
  • 200 в/с — 2 місце;
  • 800 в/с — 1 місце;
  • 200 комплекс — 1 місце.

“Дякую кожному хто мене підтримував на відстані, дякую литовцям за гостинність, дякую моєї дружині що була усюди поруч кожну секунду”, — написав чоловік.

Нагадаємо, студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді. Писали ми й про те  прогнози гравців СК «Дніпро-1», хто виграє Чемпіонат Світу з футболу 2022.

У Литві відбувся відкритий чемпіонат з плавання категорії “Masters” У Литві відбувся відкритий чемпіонат з плавання категорії “Masters”