Сотні будинків залишаються у воді: яка ситуація з підтопленнями в Обухівці

Сотні будинків залишаються у воді: яка ситуація з підтопленнями в Обухівці Багато людей покинули свої домівки

Олексій Александров

Із 15 квітня у Дніпрі та області спостерігається значне підняття рівня води. Через це в області оголошено “червоний” рівень небезпеки. У деяких місцях у Дніпрі також можна побачити наслідки повені. За даними ДСНС, у місті Дніпро все ще залишаються підтопленими 57 домоволодінь та 2 будинки. Складна ситуація спостерігається і в області — в Обухівці та Курилівці поблизу Кам’янського. 

Станом на 19 квітня, в Обухівці та Курилівці через негоду затопило 249 будинків та 359 домогосподарств. Найбільше потерпають від води люди, чиї будинки знаходилися поблизу річок. 

Інформатор з’їздив в Обухівку та на власні очі побачив, яка ситуація з підтопленнями в цьому населеному пункті. Ми відвідали декілька вулиць — Прибережну, Орільську та Кленову. В Обухівці значних наслідків від підтоплення зазнали вулиці Кленова та Орільська. 

На Кленовій підтопило понад 60 приватних будинків і проїхати по затоплених вулицях можна лише на позашляховику. Також на місці подій чергують рятувальники і займаються евакуацією людей. Проте багато мешканців цієї вулиці виїхали самі та самотужки рятують майно. Усю вулицю від’єднали від електромережі, щоб убезпечити містян. На Орільській залишається підтопленою база відпочинку, яка знаходиться навпроти Кленової. 

Більшість доріг на цих вулицях залиті водою. Навіть в об’їзд дістатися Орільської просто неможливо, якщо у вас немає автівки з гарною прохідністю. Яка саме ситуація з підтопленнями в Обухівці — дивіться на фото Інформатора. 

Затоплена вулиця Прибережна в Обухівці Затоплена вулиця Прибережна в Обухівці Глибина щонайменше метр Глибина щонайменше метр Вкриті водою дороги Вкриті водою дороги Всюди вода Всюди вода Наслідки негоди Наслідки негоди Не кожна автівка здатна проїхати Не кожна автівка здатна проїхати На місці події чергують надзвичайні служби На місці події чергують надзвичайні служби Вся вулиця у воді Вся вулиця у воді Поблизу садового товариства Поблизу садового товариства «Оріль» Вода навіть вкриває дороги Вода навіть вкриває дороги Стихія Стихія Дачі повністю затопило Дачі повністю затопило Усе перетворилося на суцільне озеро Усе перетворилося на суцільне озеро Важко уявити суму збитків Важко уявити суму збитків Все затоплено Все затоплено У Дніпропетровській області вирує повінь У Дніпропетровській області вирує повінь Багато врожаю пропаде Багато врожаю пропаде Жахливо Жахливо Затопило дороги в напрямку Орільскої вулиці в Обухівці Затопило дороги в напрямку Орільскої вулиці в Обухівці Деякі ризикують Деякі ризикують Не видно кінця Не видно кінця Справжне море на дорозі Справжне море на дорозі Дуже глибоко Дуже глибоко

Раніше ми показували, що відбувається у Дніпрі на підтоплених Січеславській Набережній і Монастирському острові. Також дивіться, який вигляд має коса на Набережній Перемозі. Дивіться, у що перетворився Мануйлівський пляж та вулиця Малиновського після підтоплення

Джерело

Новости Днепра