Сьогодні криворіжці попрощалися з загиблим 40-річним земляком Сергієм Луцівим

Сьогодні криворіжці навіки попрощалися з загиблим 40-річним земляком Сергієм Луцівим. Боєць загинув під Бахмутом на Донеччині, захищаючи нашу країну від навали російських ординців. Поховають бійця в Одесі.

У квітні криворіжець пішов добровольцем на фронт, служив у 53-й окремій механізованій бригаді. Воював на Донбасі, був поранений, але знову продовжив службу. Загинув Сергій під Бахмутом, де зараз точаться важкі виснажливі бої. 

 

Жалобну прощальну панахиду провели біля Стели Героїв у Металургійному районі, священник відспівав воїна, який поліг за землю свою. Рідні, близькі й побратими вшанували його пам’ять світлими спогадами.

 

«Він був дуже світлою та неординарною людиною. Завжди хотів миру для всіх, не боявся труднощів, але дуже хотів жити», — розповів батько бійця, Олександр Луців.

 

У загиблого залишилися батьки, дружина та двоє дітей. Своє горе й скорботу дружина Любов висловила у щемному посланні чоловіку:

 

«Знаєш, коханий.. Мені боляче без тебе. Боляче розуміти, що ти більше нічого не відчуваєш. Не чуєш. Не бачиш. Ми з тобою разом 19 років. Це більша половина мого життя. Ти — моє перше кохання, і я жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Ми планували прожити разом до самісінької старості, та ця війна зруйнувала все, що ми будували роками. Я вдячна тобі за кожну мить нашого сімейного щастя. Ти дуже хотів змінити цей світ на краще. Ти вірив у людей і постійно рухався вперед. Ти любив екстрим, і наша доня це від тебе успадкувала. Ти показав мені, яким має бути справжній чоловік, я передам це сину. У тебе були великі мрії та ще більші перспективи й цілі. Пам’ятаю кожну. Ти — лідер у всьому. Завдяки тобі я зараз та, ким є. Ти мене беріг від злого світу, прикривши своєю спиною. Рідний, не вірю, що втратила тебе. Стільки всього повинно було бути попереду. Але ти віддав своє життя за наше мирне небо. Знаю, як сильно ти нас кохав. І ми тебе дуже. Обіцяю, я виконаю твою останню волю. Я зроблю все, як ти мені писав»

Вічна пам’ять і шана Герою!

 

Джерело

Новости Днепра