Сьогодні криворіжці попрощалися з нашим загиблим захисником — 33-річним Данилом Вращуком

Сьогодні криворіжці попрощалися з нашим загиблим захисником — 33-річним Данилом Вращуком. Наш мужній краянин загинув 21 листопада від ворожого обстрілу під Білогорівкою на Луганщині. 

Данило з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Служив стрільцем в аеромобільному батальйоні. Загинув під час виконання бойового завдання, не доживши лише двох днів до свого 34-річчя.

 

«Данило закінчив технікум, потім працював у Чехії. Серйозно захоплювався футболом. А на війну пішов добровольцем. У нього не було ні дружини, ні дітей, тож казав: «Мені не так страшно йти на фронт». Сестру з дітьми він відправив за кордон і пішов воювати. Він загинув за всіх нас», — розповіли подруги родини чоловіка, Таміла і Світлана.

 

Серед вінків від рідних і близьких Героя, впадає в око червоно-білий вінок від ФК «Кривбас». Данило був ультрас цієї команди, представником руху Jolly Gang.

 

«Він відносився до фанатського руху нашого «Кривбасу», був на виїздах команди, підтримував гравців — був нашим побратимом. Загалом, Данило був різноплановою людиною: він займався бойовими мистецтвами, футболом, був автолюбителем. У нього була мрія про власну родину, і він робив до цього кроки, але не судилося. Це непоправна втрата для нас. Він віддав життя за волю українського народу, був воїном», — поділився близький друг Данила, Тимофій.

 

Поховали бійця у секторі почесних поховань Центрального цвинтаря. У Данила залишилися мама й сестра. 

 

Вічна пам’ять і слава Герою-оборонцю!

 

 

Джерело

Новости Днепра