Сьогодні день народження відомої дніпровської дзодоїстки Єлизавети Литвиненко

11 лютого свій 19-й день народження святкує бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи серед кадетів та юніорів, наша землячка Єлизавета Литвиненко.

330774211_

Відома спортсменка Почала займатися дзюдо у віці дванадцяти років у місті Покров, Дніпропетровської області у тренера Сергія Сінілова. Перед цим займалася стрибками у воду.
У 2021 році зуміла стати чемпіонкою Європи серед кадетів у ваговій категорії до 70 кг, а також дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи, де поступилася у першому поєдинку.
У 2022 році почала виступати у ваговій категорії до 78 кг. У новій ваговій категорії зуміла стати чемпіонкою Європи серед юніорів та виграти золото Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
10 жовтня минулого року здобула своє перше вагоме досягнення серед дорослих, здобувши бронзову медаль чемпіонату світу.