Ситуація з підтопленням в області: подробиці від ДСНС 

Рятувальники повідомили оперативну інформацію щодо ліквідації наслідків підтоплень на території Дніпропетровщини станом на ранок 20 квітня.
Так, у Дніпрі було підтоплено подвір’я приватного домоволодіння на вулиці Перевіз Амур-Нижньодніпровського району. Рівень води у дворі становив близько 30 см. Надзвичайники відкачали її за допомогою мотопомпи.

 

У Новокодацькому районі спостерігалось підтоплення трьох приватних домоволодінь на вулиці Набережній. Рівень води на подвір’ях сягав 50 см.

 

У селищі Обухівка було підтоплено територію чотирьох приватних домоволодінь на вулиці Кленовій, а також територію бази відпочинку «Дача Горця», де рівень води складав від 15 до 30см.

 

У селищі Курилівка відмічалось підтоплення трьох садових товариств. Кількість підтоплених будівель — це дачні будинки, з яких у нічний час люди виїжджають. Будинки, у яких люди мешкають постійно, не затоплені. На даний час гідрологічна ситуація контрольована. Вода вже впала на 30 см від найбільшого рівня.

photo_2оооооооооооооооо

Наразі на території області залишаються підтопленими:
— територія 1 храму (Дніпро, Шевченківський район);
— будівля розважального закладу (Дніпро, «Rio Club»);
— територія закладу відпочинку (смт. Обухівка, «Дача Горця»);
— 274 будинки (2 – м. Дніпро, 239 – смт. Курилівка, 33 – смт. Обухівка);
— 435 території приватних домоволодінь (61 – м. Дніпро, 85 – смт. Обухівка, 288 – смт. Курилівка, 1 — м. Новомосковськ);
— 0,5 га сільгоспугідь (у смт. Курилівка).

 

Джерело

Новости Днепра