Символ оборони та перемоги: у Дніпрі виготовляють сувенірні протитанкові їжаки

Символ оборони та перемоги: у Дніпрі виготовляють сувенірні протитанкові їжаки У Дніпрі виготовляють протитанкові їжаки маленького розміру

Софія Скорик

10 вересня 2022 року Дніпро відзначив День міста. На знак річниці нашої незалежності на вулиці встановили інсталяцію з 31 їжака. Їх розписали петриківським розписом. А ще  — намалювали символіку різних регіонів України. Серед них була і Херсонська область з кавунами.

Великі протитанкові їжаки отримали схвальні відгуки від гостей міста та дніпрян. Тому у волонтерів виникла ідея виготовляти й маленькі сувенірні їжаки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію пресслужбу Дніпровської міськради. 

До виготовлення маленьких подаруночків долучаються заклади позашкільної освіти. А до розпису — фахівці з інших закладів. 

“Вони гармонійно виглядають, наприклад, на столі. При виготовленні їжаків розпускаємо вздовж трубу, а далі ріжемо на шматочки. Потім зварюємо, зачищаємо, фарбуємо”, — йдеться у повідомленні. 

Один такий їжак коштує від однієї тисячі гривень. Вилучені кошти відправляють на потреби ЗСУ.

Раніше ми писали, як чоловік із Дніпропетровської області допомагає Захисникам. Писали ми й про те, що у Дніпрі рибалки змагалися, щоб допомогти армії

Джерело

Новости Днепра