Шойгу наказав про відведення військ з Херсона: реакція росіян

херсон це україна

Міністр оборони росії сергій шойгу в прямому етері наказав про виведення окупаційних військ з Херсона. Як відреагували на «жест доброї волі» громадяни росії повідомляє «Дніпро Оперативний».

Сьогодні, 9 листопада, командувач військами росії в Україні сергій суровікін заявив про те, що вони перекидають окупантів, що знаходяться в Херсонській області, на лівий берег річки Дніпро. Тобто виходять із Херсона.

«Рішення про оборону на лівому березі Дніпра непросте, водночас ми збережемо життя наших військових та боєздатність угруповання військ…», — зазначив суровікін.

У свою чергу, шойгу погодився з його словами і під час трансляції на російському телебаченні наказав про відведення війська, чим викликав бурю емоцій у громадян країни-агресорки. Так, росіянам не сподобалася ідея здачі Херсона:

А навіщо проводили референдум?
Навіщо концерти організовували на честь возз’єднання?
Запевняли, що «Росія назавжди і кричали гойда!»?
Щоб вивезти з міста цінності з музеїв та приватних будинків? Викрасти дитячий паровозик із парку? Викопати труп Потьомкіна? Відправити похорон сотням матерів?, — пишуть люди у соцмережах.

россия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсонроссия сдает херсон

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у ДТП у Херсонській області загинув колаборант Кирило Стремоусов.

Джерело

Новости Днепра