Шахраї з Дніпропетровської області викрали більше 400 тисяч гривень у клієнтів ПриватБанку

телефонные мошенники

Шахраї з Павлограду викрали більше 400 тисяч гривень, використовуючи фішингові посилання. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на Приватбанк. 

Група шахраїв знаходила товар на платформах продажу, писала продавцю у месенджери для обговорення деталей. У месенджер вони надсилали фішингові посилання нібито про інтернет-оплату.

Переходячи по цим посиланням та вписуючи дані банківської картки – люди втрачали гроші, оскільки їх дані ставали відомі шахраям. Вони виводили чужі кошти на підконтрольні картки, оформлені на третіх осіб. Завдяки цій схемі шахраї привласнили понад 400 тисяч гривень. 

Шахраям загрожує до восьми років позбавлення волі. 

Як не потрапити на шахраїв?

  • у разі купівлі товарів на платформі оголошень, потрібно обговорювати деталі угоди лише в чаті цієї платформи і не переходити у різні месенджери;
  • необхідно уважно перевіряти URL-адресу необхідного сайту, адже один зайвий символ може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області засудили військового, який відмовився виконувати наказ.

Джерело

Новости Днепра