46-річний мешканець Дніпра був ушпиталений у міську лікарню Дрогобича з масивним інсультом. Після констатації смерті мозку недужого, його дружина дала згоду на трансплантацію важливого органу.

Про це повідомив Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА
Його серце було взято на донорство. Серце пацієнта пронесли так званим «коридором пошани», де всі медичні працівники лікарні мовчки вшанували пам’ять хворого та його родичів, які прийняли важливе рішення врятувати чуже життя.
Завдяки злагодженій роботі та чіткій координації процесу, донорське серце оперативно було доставлено до Львова, де його одразу трансплантували 50-річному мешканцю Львівщини.
Медики Дрогобицької міської лікарні висловлюють слова вдячності родині дніпрянина за шанс, який вони подарували пацієнту, в грудях якого тепер б’ється нове серце.
