«Розпочали роботу з нуля»: як у Дніпрі відновлювали автобусні перевезення після удару по АТП

Автобус

Наприкінці вересня ворожа ракета знищила потужне АТП у Дніпрі, вбивши трьох його співробітників і спаливши вщент близько 115 автобусів. У зв’язку з цим місто зіткнулося з загрозою транспортного колапсу. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу міськради Дніпра.

Незважаючи на всі перешкоди, місто подолало дефіцит автобусів — отримавши машини від Києва, Вінниці, Рівненщини, а також низки приватних підприємців. Одночасно у Дніпрі працювали над створенням відокремленого комунального підрозділу автомобільних перевезень. 

Як зазначив мер Дніпра Борис Філатов, місту довелося розпочати всю роботу з нуля, але це було необхідним кроком, що забезпечує безпечні й комфортні поїздки дніпрян. 

Филатов

Спеціалісти ремонтних цехів електротранспорту змогли швидко опанувати всі технічні особливості переданих автобусів. Швидко перекваліфікувалися і деякі водії тролейбусів. 

Водій із п’ятнадцятирічним стажем Олександр зауважив, що для досвідчених водіїв це завдання було цікавим. 

«Габарити я відчуваю. Це ж не з легкової пересісти. Усе достатньо просто. Тим паче — автобуси хороші, на них зручно. І ремонтна база у нас є. Роблять огляди, заміну запчастин. Усе працює», — зазначив він. 

транспорт

На сьогоднішній день підрозділ автомобільних перевезень потребує не лише більше водіїв, а й низки технічних фахівців.  

«Ми розпочинали цю роботу з нуля. Користуючись нагодою, я хотів би звернутися до наших містян — до всіх мешканців Дніпра: нам потрібні робочі руки. Водії, слюсарі — люди, які допомагатимуть місту, працюватимуть на його благо і отримуватимуть гідну заробітну платню», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду ремонтних майстерень муніципального транспорту.   

З приводу працевлаштування містяни, яки мають відповідні кваліфікації, можуть звертатися за телефоном: (099) 001 01 35.

транспорт

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що з дому на Робочій у Дніпрі приберуть знаменитий шпиль.

Джерело

Новости Днепра