Росія продовжує виробляти ракети: коли чекати наступного масованого обстрілу

Калибр

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що недавні ворожі масовані ракетні обстріли українських міст, ймовірно, були не останніми. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на телемарафон.

Ігнат підкреслив, що окупанти не мають змоги щодня завдавати масованих ударів, тому перед такими атаками росіяни зазвичай беруть паузу, накопичують снаряди і «підтягують щось на виробництвах».

Спікер розповів докладніше про типи ракет, якими окупанти б’ють українськими містами. За його словами, у росіян залишилося мало «Іскандерів», але ракети «Х-1» та «Калібри» окупанти продовжують виробляти.

Ігнат повідомив, що для отримання певної кількості подібної високоточної зброї, росіянам необхідно не менше двох – трьох тижнів. На його думку, зараз йде стадія накопичення, після якої росіяни можуть знову одночасно атакувати Україну ракетами та безпілотниками. Точний час наступної атаки спікер спрогнозувати не зміг.

За офіційною інформацією, близько 100 ракет загалом росіяни запустили по Україні 15 листопада. Того дня українські системи ППО збили 77 повітряних цілей ворога. В Офісі Президента зазначили, що однією з цілей росії є провокація нових хвиль міграції.

Раніше ми повідомляли, що росіяни накрили вогнем із РСЗВ та артилерії Нікопольський район

Джерело

Новости Днепра