Рятувальні служби працюють цілодобово: яка ситуація з підтопленнями у Дніпрі та Дніпровському районі

Рятувальні служби працюють цілодобово: яка ситуація з підтопленнями у Дніпрі та Дніпровському районі На місці цілодобово несуть службу рятувальники

Олексій Александров

Із 15 квітня у Дніпровському районі спостерігається значне підняття рівня води. Через це вулиці деяких населених пунктів перетворилися на ріки, де можна пересуватися лише на човні, а рибу можна спіймати руками. Станом на 23 квітня ситуація залишається складною, але контрольованою.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Станом на 23 квітня, у Дніпрі зафіксовано підтоплення 11 домоволодінь та 4 будинків. Це вулиці Голубовського, Вільхового Лісу, Промислова та Доблесна.. 

В Обухівці на вулиці Кленовій, де підтопило понад 60 будинків, станом на 23 квітня підтоплено 4 домоволодіння. 

Складна ситуація зберігається в Курилівці, де мешканці зазнали найбільших наслідків. У садовому товаристві “Берізка” підтоплено 6 домоволодінь, у ст “Восход” — 45, у ст “Веселка” — 15, у ст “Прогрес-Нижні” — 14. 

Рятувальники відкачали за допомогою мотопомп 2 тисячі кубометрів води з ст “Восход”. Наразі роботи з усунення наслідків підтоплень тривають. Також підтоплено 6 домоволодінь у Слобожанському. 

Станом на 23 квітня, у Дніпропетровській області підтоплено 101 домоволодіння, база відпочинку та 61 будинок, із них:

  • 4 – у Дніпрі;
  • 57 – у Курилівці. 

Інформатор висвітлював тему підтоплень у Дніпровському районі. Можете подивитися як виглядали вулиці підтопленої Обухівки та Курилівки, де рівень води сягав першого поверху будинків. Інформатор також готував відеоматеріал, де ви можете подивитися наслідки від підтоплень. За даними рятувальників, рівень води на підтоплених територіях почав зменшуватися

Джерело

Новости Днепра