Релакс, відпочинок і насолода: як криворожанки заряджаються позитивом у студії танцю «Мasters»

Війна посіла чільне місце у нашому житті, спрутом захопила у полон переживань, болю, гніву й емпатії. Щоб відволіктись від важких новин і сумних емоцій, малі й дорослі криворіжці відвідують хореографічну студію «Мasters» Володимира Шульги.

«Діти ходять до нас на спортивно-бальні танці з 3-4 років, а вже з 8-9 річними ми починаємо займатись професійно й цілеспрямовано, — розповідає керівник студії Володимир Шульга. — Життя має тривати. Наші криворізькі діти – талановиті, вони готуються, розвиваються, посідають призові місця, показують високі результати на міжнародних змаганнях. Тобто, ми готуємо «золотий резерв».

 

Власники студії —  Володимир та Поліна Шульги — професійні танцівники, чемпіони України. Після завершення кар’єри, відкрили власну танцювальну студію і почали виховувати учнів. 

 

«Є у нас і групи для дорослих, які займаються танцями лише в якості хобі, щоб відпочити морально, порухатися й відволіктися від важких новин. До їхніх послуг — латиноамериканські, східні, сучасні й бальні танці, сальса для дорослих. Для нас танець — це життя. Ми з моєю партнеркою танцюємо в парі з 11 років. Ми подружжя, разом виховуємо дітей. Коли виходиш на паркет і танцюєш перед багатотисячною публікою – це і незрівнянна насолода, і спорт, і кайф. У 28 років я закінчив кар’єру і почав тренерську діяльність. Тепер найвизначніша нагорода за мою працю – це мої учні, вони по всьому світу. Десятеро мешкають у США і телефонують мені потішити своїми успіхами. Це приємно. Крім того, я — організатор фестивалю зі спортивних бальних танців «Кrivbas Open» на Кубок міського голови. Щовесни у Палаці молоді і студентів ми проводили змагання, на які до Кривого Рогу приїздили 800 пар зі всіх регіонів України», — ділиться професійними здобутками Володимир Шульга.

 

Заняття з дорослими — трохи інша історія. Це обмін енергією та позитивними емоціями. 

Пані Світлана багато років займається у студії Володимира Олександровича.

 

«У цей тяжкий час я, як лікар, розумію, що без релаксу зараз неможливо вижити. Спочатку танці під час війни здавались недоречними, але коли Володимир Олександрович знову повернувся до цієї теми, ми зраділи. Це потужне психологічне розвантаження».

 

«Він для мене і колега, і наставник, і психотерапевт. У нього місія – витягнути танцівників з депресії, щоб ми могли повноцінно повернутись до роботи, жити нормальним життям і донатити на ЗСУ. У цю студію хочеться повертатися постійно, його енергетика приваблює людей, бо він з любов’ю ставиться до танцю і з повагою до оточення», — каже вдячна учениця й асистентка Шульги, Діана.

 

 

Джерело

Новости Днепра