Реєстрація волонтерів через «Дію»: Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт

Верховна Рада

Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт, який спрощує реєстрацію волонтерів. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на народного депутата України від фракції «Слуга Народу» Романа Грищука.

Він зазначає, що багато людей долучилися до допомоги ЗСУ та збирали кошти на закупівлю касок, бронежилетів, автомобілів тощо. Усі збори здійснювалися на особисті картки. Щоб ці суми оподатковувалися, необхідно було зареєструватися в Реєстрі волонтерів, який діє з 2015 року.

Для реєстрації потрібна довідка з банку, яку треба занести її в податкову, написати заяву й надати копії документів. Цю процедуру вирішили спростити, і тепер волонтери можуть зареєструватися онлайн через «Дію».

«Після набуття чинності ухваленого закону волонтери зможуть зареєструватися онлайн через «Дію», що значно зекономить час волонтерам. До того ж це збереже нерви», – сказав Грищук.

Волонтер обов’язково повинен внести себе в Реєстр волонтерів, щоб потім у податківців не виникало питань з приводу збору коштів та сплати з них податків.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Кам’янському бабуся випала з 4 поверху та опинилася на кондиціонері.

Джерело

Новости Днепра