Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі вірного друга

Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі вірного друга Ласкаві пухнастики шукають люблячих господарів

Софія Скорик

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок та люблячих сімей, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку є велика надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та приголублять.

Подарувати турботу та любов маленькому комочку щастя можете і ви. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

Амір 

Амір Амір

Цей красень шукає люблячу родину. Колишні господарі вирішили хвостатого приспати та небайдужі люди не дали цього зробити. Амір контактний та слухняний. Швидко опановує команди. Йому всього 2 роки. Зараз він знаходиться в притулку у Вінниці. Та волонтери привезуть його у Дніпро. Подарувати красунчику турботу та кохання ви можете вже сьогодні. Мерщій телефонуйте: (097) 511-97-67.

Кіт

Кіт Кіт 

Рижий красень шукає дім та люблячих господарів. На колишньому місці роботи йому не були раді. А дехто навіть був готовий отруїти. Пухнастому всього 2, 5 року. Він їсть сухий та вологий корм. Муркотик дуже лагідний та товариський. Якщо він вам приглянувся та ви готові подарувати йому турботу, телефонуйте (067) 856-10-22

Зайчик

Зайчик Зайчик

Неймовірно красиве кошеня шукає люблячу родину. Маленькій красуні всього 2, 5 місяці. Вже сьогодні ви можете подарувати цій крихітці любов та родину. Мерщій телефонуйте: (098) 435-08-35.

Оскар

Білий французький бульдог Оскар шукає родину. Колишні господарі покинули його напризволяще. Чотирилапий глухий і це ускладнює комунікацію між ним та людино. Пес грайливий та веселий. Любить швидко бігати по вулиці, обожнює, коли йому чухають пузико, спинку та боки. Хвостатий сильно захищає свою територію та дуже гучно лає. Волонтери віддають Оскара у родину без маленьких дітей. Пріоритет людям, які мають досвід у утриманні такої породи собак, можлива кінологічна освіта. Без інших тварин! Кастрований, від паразитів оброблений, їсть сухий корм та має ветеринарний паспорт. Ви можете його врятувати вже сьогодні. Телефон: (+380) 932-350-370 — Ольга

Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують котика, у якого у нирках кристали. Писали ми й про те, що у Дніпрі рятують життя маленького песика.

Джерело

Новости Днепра