Працівники культури Кам’янського отримали нагороди в честь свого професійного свята

8 листопада у камерній залі Нової сцени театру ім. Лесі Українки відбулося урочисте нагородження кращих працівників культури міста. Цей урочистий захід було присвячено до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається в нашій країні 9 листопада.

Як зазначили ведучі цього заходу на його початку, культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
В наші скрутні часи діячі культури продовжують плідно працювати на мистецькому фронті, роблячи свій внесок в наближення нашої Перемоги. І кращі з них сьогодні отримали заслужені нагороди, які вручала секретар Кам’янської міської ради Наталія Ктитарова.
Подякою начальника районної військової адміністрації були відзначені:
ВЕЛИКОДНА Ірина Володимирівна – директор Комунального закладу «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика» за багаторічну плідну працю, досягнення високих трудових і творчих результатів, високу громадську позицію,  вагомий внесок у розвиток культурного простору міста
БУЛАНОВА Наталія Миколаївна – директор Комунального закладу «Музей  історії  міста» за багаторічну плідну працю, досягнення високих трудових і творчих результатів, високу громадську позицію, вагомий внесок у розвиток культурного простору міста
ІЛЛАРІОШИНА Наталія Анатоліївна – начальник відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради за багаторічну плідну працю, професіоналізм, високу громадську позицію, вагомий внесок у розвиток культурного простору міста.
ВОВЧЕК Ірина Миколаївна – організатор культурно-дозвільної діяльності Комунального закладу «Кіноконцертний зал «МИР» за багаторічну сумлінну працю, високу відповідальність, професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків.
РЕХВІАШВІЛІ Мадлена Іракліївна – заступник директора
з навчальної роботи  Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Мистецька школа №5» за високу відповідальність, розвиток творчих здібностей у дітей та молоді, активну участь у культурному житті закладу і міста.
З метою збереження і розвитку творчого потенціалу Кам’янської міської територіальної громади, сприяння розвитку професійного мистецтва, самодіяльної народної творчості, формування позитивного іміджу творчої особистості, заохочення за особисті заслуги та значні досягнення у місті було визначено лауреатів міської премії в галузі культури у 2022 році.
В номінації «Збереження культурної спадщини» нагороду отримав етно-гурт «Співаночки» «Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика», керівник Анжела Галина за відродження та збереження національної культури, популяризацію національної музичної творчості, зокрема елемента нематеріальної культурної спадщини «Козацькі пісні Дніпропетровщини».

чулков
В номінації «Театральне мистецтво» було нагороджено головного режисера  «Академічного музично-драматичного театру  ім. Лесі Українки» ЧУЛКОВ Сергій Анатолійович за створення високохудожніх вистав і концертних програм, ефективне керування творчими процесами театру в сезоні 2021-2022 р.р. у складних умовах карантинних обмежень та воєнного стану.
В номінації «Впровадження та поширення власного передового досвіду, втілення розроблених інноваційних технологій у сфері культури у місті та за його межами» переміг викладач «Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика» ТРОФІМЕНКО Роман Віталійович за впровадження нових форм педагогічної та творчої роботи у культурному просторі міста та області.
В номінації «Творчі інноваційні проекти у культурному просторі міста» кращою було визнано майстриню цифрової поезії  ГОНЧАР Марія Олександрівна за творчий інноваційний проект «Українська цифрова поезія».
Почесною відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради була нагороджена КУДІНА Маргарита Андріївна, директор-художній керівник Комунального закладу «Академічний музично-драматичний театр ім.Л.Українки м. Кам’янського».
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української культури Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради було нагороджено СОКУРЕНКО Жаннету Вікторівну – директора Комунального закладу Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «МИР».
Грамотою Дніпропетровської обласної ради були нагороджені:
ДЕНИСЮК Лариса Анатоліївна – директор Комунального закладу «Централізована бібліотечна система м.Кам’янського» Кам’янської міської ради
ЗАРИЧАНСЬКА Наталія Петрівна – директор Комунального закладу «Будинок культури селища Карнаухівка» Кам’янської міської ради
Подякою міського голови були відзначені:
СИНЄОК Тетяна Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи, викладач – методист вищої категорії Комунального закладу «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика»
ПЕРЕБИЙНІС Надія Миколаївна – голова циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти», викладач – методист вищої категорії Комунального закладу «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика»
ГОНЧАР Тетяна Миколаївна – завідувач бібліотеки – філії №8 Комунального закладу «Централізована бібліотечна система м.Кам’янське»
МЕЛЬНИК Яна Сергіївна – заступник директора з наукової роботи Комунального закладу «Музей історії міста Кам’янське»
НАГОРНИЙ Олександр Олександрович – артист драми Комунального закладу «Академічний музично-драматичний театр  ім.Лесі Українки м.Кам’янського»
КОВАЛЬОВА Любов Миколаївна – завідувач бібліотекою Комунального закладу «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика»
ШАШЛО Валентина Анатоліївна – заступник директора Комунального закладу Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «МИР»
КРАВЦОВ Андрій Ігорович – фотохудожник Комунального закладу «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м.Кам’янського» Кам’янської міської ради.

Також кращі працівники культури отримали нагороди від місцевої організації ПП «Бджола».

Новости Днепра