Працівники Інгулецького комбінату вже рік регулярно здають кров для бійців ЗСУ

Працівники Інгулецького комбінату вже рік регулярно здають кров для бійців ЗСУ. Таким чином криворізькі донори врятували вже не одне життя наших захисників.

За регулярну допомогу працівникам ІнГЗК та керівнику підприємства Олександру Герасимчуку подякували у Криворізькій станції переливання крові. 

 

«У давньогрецькій міфології героями вважали людей, які мали божественне коріння, здійснювали неймовірні подвиги, перемагаючи різних міфічних істот, і отримували за це славу та почесті від звичайних людей. Але минув час, і слово «герой» набуло іншого значення. Найголовнішою рисою, притаманною справжньому герою, є безкорисливість. Справжній герой ніколи не буде вимагати слави та подяки за вчинок, яким би героїчним він не був. Саме тому наші донори є справжніми героями для нас, оскільки роблять неоціненно важливі вчинки щодня — безкорисно дарують краплину крові для тих, хто цього дуже потребує. Дякуємо кожному співробітнику, хто не залишився байдужим та поділився частинкою себе для порятунку життя наших військових, які щоденно боронять нашу державу від загарбників!» — підкреслили медики.

 

 

Джерело

Новости Днепра