Повертаємось в «лихие 90»? Що відбувається на центральному квітковому ринку Павлограда (ВІДЕО)

30 працівників квіткового ринку намагаються «вижити» з їх робочих місць

Центральний квітковий ринок, що на перетині вулиць Центральної та Незалежності існує в місті уже понад 20 років. І проблем ніколи не виникало. Проблеми почались, коли співвласником третини підприємства став підприємець Євген Симоненко. Розповіла директорка квіткового ринку Валентина Курченко.

— Ця земля була виділена саме для квіткового ринку 20 років тому. Спочатку ми були в наметах, а тут були чагарники. Ми все це облаштували, збудували. Нещодавно став співвласником Симоненко Євген. Прийшов сюди хазяїном. Він на третій день прийшов до продавців і сказав, вибирайтесь, щоб вас тут не було. Звертались в поліцію. Але справа не просувається. Моїх дві частини, а третя частина Симоненка. Йому продали частину, але там все незаконно, ми це оскаржуємо в суді. Він почав робити нам різні пакості. Забив каналізацію м’ячиками, то воду відключить, то погрожує, що світло відключить. Ми викликали водоканал, щоб вони все це зафіксували, але вони не виїхали. Ми чекали 4 дні. У нас колектив 30 осіб, сиділи без води, без туалету. Ми викликали поліцію, вони все зафіксували. Потім ми самі все відремонтували. Наступного дня вони нам засипали каналізаційний люк цементною сумішшю. Зробив це Симоненко, причому так по-підлому вночі. Але нам сказали люди і ми встигли розчистити доки не застигло. Він хоче забрати оце наше приміщення і збудувати тут черговий куб. Він нам життя не дає. Хоче тут все забрати. А люди залишаться без роботи. Він так і каже, що ви мені тут не потрібні. А вони підприємці, вони сплачують податки. Над нами просто знущаються.

Підприємці, що реалізують на ринку квіти розповідають, що перед входом в ринок з’явились бетонні блоки, через котрі неможливо під’їхати транспортом.

— Симоненко поклав блоки перед нашими дверима, щоб не було під’їзду до ринку. Прийшли із «Затишного міста» і кажуть, що це ви тут блоки поклали посеред міста, а ми кажемо це не ми, це Симоненко. Він все вночі робить. А вона каже, а Симоненко, ну зрозуміло. І пішла. До Симоненка ніхто не прийшов і не вимагав, щоб забрати блоки. Ми не можемо їх прибирати, бо нам потім кажуть, що ми їх покрали, бо вони ж не наші. Він нам сказав, що ми йому не цікаві, у нього свої плани. Йому потрібна земля. Він нам каже, що ми тут ніхто. А ми хочемо запитати, а хто тут ти? Коли всі чоловіки на війні, то хто тут ти? Покажи хто ти є? Вперед, захисник? Він говорить, що він меценат. То може нехай поміняється з кимось місцями, хто на фронті зараз.

Підприємиця Лідія

— Я одного не розумію. Молодий чоловік. У мене син воював прийшов без ноги. І що в результаті – пішов добиватись землі собі — немає. А тут Симомнеко — він військовозобов’язаний чи ні? Хіба ж так можна? Всіх людей вигнати і буде тут панувати в місті? Уже і так пів міста належить йому.

Справа про незаконне отримання третини підприємства (так вважаю власниця двох частин) «Ларец» на тепер розглядається в господарському суді Дніпра. Люди звертались в поліцію, до міської влади. Проте, реакції немає. Кажуть, що якщо потрібно буде, то й до Києва дійдуть, але своє підприємство не віддадуть.

Новости Днепра