«Побігла в АТБ скуплятись на Пасху»: пост Філатова про атаку на дніпровську мережу зворушив містян

Незламність АТБ вразила Дніпро

Після того, як внаслідок російської атаки 18 квітня пошкоджень зазнала будівля офісу корпорації «АТБ» мер Дніпра Борис Філатов опублікував емоційний пост підтримки та назвав мережу «справжнім дніпровським бізнесом». Дніпряни теж масово висловили підтримку компанії та її працівникам. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на соціальні мережі мера.

У своєму дописі міський голова написав, що АТБ — це компанія, яка виросла «з нуля» в Дніпрі, стала одним з найпотужніших платників податків не лише в місті, а й в Україні, та залишається незалежною, принциповою і дніпровською «до кісток». 

«Сьогодні р@шисти хотіли ракетою зруйнувати їм офіс. Телефоную. Цитата: 
— Какая помощь нужна? 
— Никакая. Мы сами справимся.
—  Точно?
— Хорошо, что без жертв. 
Спасибо Господу Богу, что взял деньгами», — йдеться у дописі мера.

Ці слова глибоко зворушили дніпрян, і соцмережі буквально вибухнули хвилею підтримки. Люди не лише залишають вдячні коментарі, а й масово йдуть до магазинів АТБ, щоб підтримати мережу своїми покупками.

Сильні, вільні, незламні — справжні дніпряни. АТБ — це не просто бізнес, це символ того, як з нашого міста виростають потужні ідеї, які змінюють країну. Дякуємо, що стоїте, працюєте, допомагаєте. Добре, що без жертв. Гроші — справа наживна, а людське життя — безцінне, — написала Tanya Zaharova.

Вони круті. Майже не єдина компанія яка по білому працює. Нехай Господь тільки примножує їх капітал, — йдеться у коментарі Valeria Antyuhova.

Побігла в АТБ скуплятись на Паску. Боже,бережи людей, — зазначила Larysa Demshevska.

Коментарі під дописом ФілатоваКоментарі під дописом ФілатоваКоментарі під дописом ФілатоваКоментарі під дописом ФілатоваКоментарі під дописом Філатова

Також дніпряни поділилися своїми відгуками стосовно магазинів мережі «АТБ». Детальніше — у нашому соціальному опитуванні.

Наразі тут, як і на інших локаціях, комунальники завершують прибирання уламків,також працюють всі необхідні служби. Нагадаємо, окрім офісу, пошкоджень зазнав також водно-спортивний комбінат і школа веслування. Незважаючи на пошкодження, вони, як розповів мер, відновлять роботу вже найближчими днями. 

«Говорили й з власниками приватних центрів та офісів. Вони запевнили, що також дадуть всьому раду. Кажуть, найголовніше, що люди лишилися живі й неушкоджені. Це справді так. Тому, будь ласка, любі дніпряни. Бережіть себе, реагуйте на сигнали повітряної тривоги та дбайте про рідних. Надто у найближчі дні та під час Великодня. Бо ми вже давно знаємо, з ким маємо справу.», — закликав мер.

Раніше ми розповідали про наслідки ракетної атаки на Дніпро. Також писали, що у Дніпрі вшанували пам’ять 17-річної студентки, яка загинула під час атаки рф 16 квітня.

Джерело

Новости Днепра