Переможний шлях: юні спортсмени з Дніпра вдало виступили на турнірі з вільної боротьби Tallin Open Звитяги юних борців з Дніпра

Інформатор Дніпро

Попри війну та труднощі, юні спортсмени з Дніпра, під керівництвом, заслуженого тренера України, Бардачова Павла, взяли участь у турнірі з вільної боротьби Tallin Open, який проходив 24-26 березня 2023 року, в столиці Естонії, місті Таллін.

Цей турнір є одним з самих престижних та представницьких у світі, для спортсменів юної вікової групи.

В цих змаганнях приймали участь, більше ніж 2400 спортсменів, з 32 країн світу, які представляли 160 команд.

Нашу країну представляли вихованці спортивного клубу «KROK» та КДЮСШ з боксу та єдиноборств.

• Абуміслімов Тімур 2009 р.н. (тренери Ахметханов А.А. та Гурчіані Д.О.), який одержав перемогу над спортсменами з Ізраїлю, Італії та США, не віддавши жодного балу, до фіналу змагань та в підсумку завоювавши срібну медаль, у  драматичному  фіналі, поступився при рівному рахунку 3:3, спортсмену з  Фінляндії.
  • Борисенко Михайло 2009 р.н. (тренери Онищенко Є.П. та Бардачов П.С.), який одержав перемогу над представниками Латвії та Південної Африканської Республіки, поступився спортсмену із США, а також у бронзовому фіналі, нашому співвітчизнику, який нині представляє Угорщину.
  • Колотилін Сергій 2008 р.н (тренер Бардачов П.С.) поступився представнику Фінляндії та нашому співвітчизнику з Сумщини.
  • Лєгєзін Іван 2008 р.н. (тренер Бардачов П.С.) поступився представнику США та Греції.

Після повернення з турніру, спортсмени продовжать підготовку до Чемпіонату України серед юнаків 2008-09 років народження, який відбудеться 26-28 квітня у м. Кам’янець-Подільский. Бажаємо хлопцям міцного здоров’я та наснаги, при підготовці до змагань.

На п'єдесталі пошани На п’єдесталі пошани

Спортивний клуб «KROK», спортсмени та їх батьки, висловлюють велику подяку керівнику військово-цивільної адміністрації Дніпропетровської області Сергію Лисаку за його активну позицію та всебічне сприяння в організації поїздки.

«Дякуємо керівництву «Укрзалізниці», за можливість з комфортом дістатися змагань.

Окрема подяка охоронній компанії «КРОК» за фінансову підтримку та вагомий внесок у розвиток вільної боротьби на Дніпропетровщині і можливість приймати участь у змаганнях», — зазначили у СК «KROK».