Павлоградський суд виніс вирок убивці продавчині у Павлограді

Випустив автоматну чергу

54-річного військового позбачили волі на 15 років.
Злочин стався рік тому, у листопаді 2024 року.

Згідно з матеріалами суду, близько другої ночі військовослужбовець, перебуваючи у нетверезому стані, підійшов до до кафетерію «112» у Павлограді. Для прикриття обличчя одягнув хустинку та шапку.

Потім дістав з наплічника автмат Калашникова (зброю він знайшов, перебуваючи на на Донеччині), вистрілив у вікно вхідних дверей, просунув руку та відчинив дверний засув зсередини і проник до приміщення кафетерію.

Далі здійснив постріли у бік двох працівниць кафетерію. Впевнившись, шо потерпіла не подає ознак життя, він почав обшукувати приміщення. Знайшов лише 1060, 33 гривень, захопив ще п’ять пляшок спиртного та пішов.

Під час судового засідання обвинувачений говорив про те, що він не збирався нікого убивати,  хотів лише налякати. В нього, мовляв,  є борги, за поранення не виплатили гроші, банки потребують гроші за кредити, думав забере гроші та виплатить кредит.

Павлоградський суд виніс вирок — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Новости Днепра