
Якої і так нема…
Згідно з розпорядженням Кабміну громади мають скоротити споживання електроенергії.
Де можна зекономити?
За словами начальника розподільних електромереж ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» Олександра Батурінця промислові підприємстива в місті майже зупинили роботу, бо мала напруга. Основні споживачі — населення.
На вуличному освітленні теж не збираються економити.
— На вуличному освітленні — ні. Ми його модернізували останні роки, так що воно економне. Якщо увімкнути все вуличне освітлення, то воно споживає електроенергії стільки, скільки один 9-поверховий будинок на міськгілці. І потім, люди повинні мати можливість прийти додому не в темряві та й ризик вуличної злочинності зменшується. Я не бачу необхідності економити на вуличному освітленні, — зауважив міський голова Анатолій Вершина під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС.
Отже, в результаті вирішили проводити роз’яснювальну роботу серед населення, аби вони економили електрику і не вмикали відразу всі електричні прилади. Особливо це стосується будинків з електроопаленням.
Одним словом, світло дали на декілька годин, а ви сидіть в холоді….
Тим часом, павлоградців найбільше обурює той факт, що до чималої частини будинків з незрозумілих причин графіки відключень не застосовуються ніколи.
