Останній матч СК «Дніпро-1» в УПЛ цього року: де переглянути

Останній матч СК "Дніпро-1" в УПЛ цього року: де переглянути СК "Дніпро-1" проти ФК "Кривбас"

Антон Мачула

У понеділок, 28 листопада, СК «Дніпро-1» проведе свій заключний матч УПЛ у цьому календарному році. В рамках 15-го туру дніпряни зіграють із сусідами з ФК «Кривбас». Гра розпочнеться о 14.00 в Кривому Розі. 

При будь-якому результаті матчу СК «Дніпро-1» завершить 2022-й рік на першому місці в турнірній таблиці. На другому місці йдуть гірники з ФК «Шахтар», третє місце посідають спортсмени з ФК «Зоря». 

Це буде перша зустріч СК «Дніпро-1» і «Кривбас» — раніше вони не стикалися в офіційних матчах. З втратою професійного статусу «Кривбас» виступав в аматорських першостях, а з сезону 2020/21 повернувся до змагань на рівні ПФЛ, минулоріч клуб повернувся в УПЛ. Зараз «Кривбас» займає 13 місце. 

В складі криворіжців виступає декілька колишніх гравців СК «Дніпро-1» – Андрій Кліщук, Богдан Сарнавський, Олексій Хобленко та Богдан Хома.

Головним арбітром виступить Катерина Монзуль з Харкова. 

Переглянути матч у прямому ефірі можна буде на платформі «Сетанта». 

Нагадаємо, що 23 листопада дніпряни розпочали перенесений матч 1-го туру проти ФК «Олександрія», утім спортсмени зіграли лише 9 хвилин. Через масовану ракетну атаку росіян по Україні матч зупинили, коли його все ж зіграють наразі не вирішили. 

Джерело

Новости Днепра