Окупанти посилюють позиції на фронті: названі місця найтяжчих боїв

Война

За рахунок мобілізованих військових та військ, що відступили з Херсонської області, окупанти посилюються у Луганській та Донецькій, а також на сході Запорізької областей. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Інститут вивчення війни.

Експерти повідомляють, що окупанти розміщуються на території покинутих будинків за 30 км від Луганська, в населених пунктах Червоне та Сімейкіне. У Білорусі на території Брестської області завершили навчання мобілізовані підрозділи 1-ї танкової армії та 2-ї мотострілецької дивізії Росії. З урахуванням цієї інформації аналітики прогнозують, що найближчими тижнями на фронт надійдуть свіжі сили окупантів.

Наразі росія використовує передислокованих та мобілізованих солдатів для наступу в Донецькій та оборони в Луганській областях. За інформацією ISW, українські війська ведуть контрнаступ на лінії Сватове – Кремінна.

Наступальна операція окупантів зараз відбувається навколо Авдіївки та Бахмута, а також під Донецьком. Окупанти зміцнюють райони на півдні України біля наземних ліній зв’язку. Таким чином вони намагаються компенсувати втрати, пов’язані з неможливістю повною мірою використати міст через Керченську протоку.

Раніше ми повідомляли, коли звільнять Крим та закінчиться війна.

Джерело

Новости Днепра