Офіцер 25-ої бригади з Дніпропетровської області отримав поранення та ще 8 годин командував боєм

Офіцер 25-ої бригади з Дніпропетровської області отримав поранення та ще 8 годин командував боєм Офіцер 25-ої бригади командував боєм після того, як отримав важке поранення ноги

Олег Більдін

Наші Захисники на весь світ демонструють свою мужність, стійкість та професіоналізм. Вони нищать ворога, який вторгся на наші землі. І Україна обов’язково переможе.

25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада поділилася історією офіцера Олексія. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на її публікацію.

Чоловік пов’язав своє життя з армією ще у 15 років. Він вступив до Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а після закінчення продовжив навчання у Військовій академії (Одеса). Зараз він — командир одного з парашутно-десантних підрозділів Січеславської бригади.

Щойно закінчивши навчання, Олексій відразу потрапив в епіцентр подій на Сході нашої країни. Його підрозділ “крошив” армію окупантів на Авдіївському напрямку.

«Вони недолугі, і не тільки тому, що прийшли на нашу землю. Біля одного з населених пунктів ми вийшли прямо на ворожі позиції. Нас було в рази менше, треба було діяти негайно. Дати бій — це понести втрати особового складу, і як командир я не міг цього дозволити. Тому прийшлося застосувати хитрість”, – каже Олексій.

Воїн привітався з рашистами та дав їм команду окопуватись. Це спрацювало, вони не ідентифікували його як українського військового та виконали наказ.

“Я скомандував своїй групі відійти. Ми почали рухатися, а потім по команді відкрили вогонь. Ворог був знищений», — продовжує свою розповідь чоловік.

І таких випадків, де перемагає не тільки зброя, а й розум, кмітливість та винахідливість, на рахунку наших десантників чимало. Цей молодий офіцер отримав важке поранення ноги. Після цього він ще 8 годин командував боєм, відбиваючи масовану атаку ворога.

 “Ми стоїмо за свою волю, за свободу, за майбутнє! І ми обов’язково переможемо! Українці — нація вільних людей”, — поділився воїн.

Нагадаємо, раніше ми писали історію бійця бригади з Дніпропетровської області, який вирвався з окупації та пішов у ЗСУ. Дивіться також наше інтерв’ю з 26-річним нацгвардійцем з Маріуполя. Він розповів про своє життя в облозі.

Джерело

Новости Днепра